5 квіт. 2024

"Будь здоровим, живи довше!"

6 квітня, у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру. Учні початкової школи Василівської гімназії також займаються фізкультурою, поліпшуючи власне здоров'я та фізичний стан.
2 квіт. 2024

"Чарівний світ дитячої книги".

Міжнародний день дитячої книги
15 бер. 2024

" Люби всім серцем Україну, прикрась трудом і збагати"

Дбаємо про здоров'я своє і оточуючих
14 бер. 2024

Подорож до країни Математики

Міжнародний день математики
14 бер. 2024

Інформаційна година-презентація на тему: «Сила нескорених»

До Дня українського добровольця
8 бер. 2024

Тарас Шевченко - геній українського народу

Фотозвіт проведення заходів до 210-річчя з Дня народження Т.Шевченка
4 бер. 2024

"День зустрічі птахів"

З кожним роком все більше видів птахів зменшується за чисельністю, поширенням, багато з них стають рідкісними або зовсім зникають на великих територіях. Для того, щоб запобігти зникненню птахів, їх треба охороняти.
22 лют. 2024

Плекаймо рідну мову!

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилися учні 5 класу Василівської гімназії.
21 лют. 2024

День екскурсовода

Джурівці відвідали Василівський музей
21 лют. 2024

"День екскурсовода"

21 лютого відзначається Всесвітній день екскурсовода. "Бути екскурсоводом - це передовсім пізнавати та любити. Пізнавати себе, світ і місце в якому ти народився.