Бесіда «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина»

18 жовт. 2023
18 жовтня – Європейський день боротьби із торгівлею людьми.

Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, наданні допомоги потерпілим, ведення превентивної роботи.

18 жовтня  класний керівник Светлицька В.В учням 9 класу провела бесіду «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина», під час якої учні ознайомилися з небезпеками, які пов’язані із трудовою міграцією, працевлаштуванням без укладання трудових відносин, роботою за кордоном, як себе уберегти та не втрапити в рабство. Діти активно брали участь в обговоренні запропонованої теми.