інтегрований урок біології та хімії

Тема уроку: Таємниці людського організму. Неорганічні речовини в людському організмі.Мета: розширення знань учнів про значення неорганічних сполук в організмі людини; розкрити причинно-наслідкові зв’язки при поясненні прикладів і дослідів на основі знань про неорганічні сполуки, звернути увагу на те, що неорганічні сполуки зумовлюють протікання життєво важливих процесів у живих організмах; розглянути умови існування живих істот, за допомо¬гою хімічних законів пояснити їх будову,фізіологію та деякі біо¬логічні процеси , розвивати логічне мислення, формувати інформаційну компетентність; виховувати вміння толерантно відноситися до думки оточуючих.- формувати практичні уміння і навички при розв’язуванні задач; сприяти формуванню таких основних світоглядних ідей, як єдність природи і людини, формувати інтересу до історії розвитку науки хімії та біології;- виховувати в учнів спостережливість, кмітливість, організованість, почуття обов’язку та взаємовиручки.
Створено 07.04.18
Альбом особистий